Celebrities
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Najveci srpski forum o poznatim licnostima
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ako neko nemoze da dolazi na forum....

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Lady GaGa
Webmaster
Webmaster
Lady GaGa


Number of posts : 259
Age : 28
Location : In Disco
Icon : Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Dxky8
Koliko vam se svidja forum? :
Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Right_bar_bleue

Vasa omiljena zvezda? : Lady GaGa
Reputation : 0
Points : 203
Registration date : 2008-06-01

Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Empty
PostSubject: Ako neko nemoze da dolazi na forum....   Ako neko nemoze da dolazi na forum.... EmptySun Nov 09, 2008 6:06 pm

Ovde napisite ako nemozete da dolazite na forum..napisite razlog,do kada necete biti na forumu...i ako neko napise svoj razlog...nemojte da pisete ok..ili bas mi je zao ili cao(u slucaju da odlazi)..itd..vec clanovi samo napisite ako vi nemozete da dolazite a admini ce ispod napisati da li je opravdano i da li je uredu!!
Ja da se javim ja od sutra necu bash dolaziiti zbog skole stvarno imam puuno da ucim!!
Back to top Go down
https://celebrities.forumotion.com
La nina
Admin
Admin
La nina


Number of posts : 543
Age : 28
Location : in my world,with mp4 and mobile
Icon : Ako neko nemoze da dolazi na forum.... 45983010
Koliko vam se svidja forum? :
Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Right_bar_bleue

Vasa omiljena zvezda? : Dulce
Reputation : 0
Points : 182
Registration date : 2008-06-02

Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Empty
PostSubject: Re: Ako neko nemoze da dolazi na forum....   Ako neko nemoze da dolazi na forum.... EmptyWed Nov 12, 2008 8:54 pm

ja se izvinjavam clanovima foruma u poslednje vreme nisam mogla da dolazim prvo zato sto sam putovala u selo,a onda zbog skole,a onda mi je nestalo neta Sad ali ubuduce sam redovna 99.9999999999999999%
Back to top Go down
Lady GaGa
Webmaster
Webmaster
Lady GaGa


Number of posts : 259
Age : 28
Location : In Disco
Icon : Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Dxky8
Koliko vam se svidja forum? :
Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Right_bar_bleue

Vasa omiljena zvezda? : Lady GaGa
Reputation : 0
Points : 203
Registration date : 2008-06-01

Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Empty
PostSubject: Re: Ako neko nemoze da dolazi na forum....   Ako neko nemoze da dolazi na forum.... EmptyWed Dec 10, 2008 3:11 pm

neznam kome se javljam kad uopste nema clanova na forumu...ali ja necu biti tu par dana a mozda do zimskog raspusta zbog nekih problema moze se reci zdravstvenih jer se neosecam dobro mozda vam je smesno ali po citav dan sam za kompom i to je previse zracenja i najvise bi trebalo da budem po 2 h za kopmom ali meni se desava da budem i po 5 sati pogotvovo vikendom i od previse sedenja za kompom moze da se razboli i da se ima zdarvastevih problema a mene u poslednnje vreme glava uzasno boli a pogotovo kad sednem za komp....glavam me toliko boli da jedva stojim na nogama jos mi je drug danas uradio nesto strasno tako da se sad jos losije osecam.......i jos imam neke probleme sa kicmom...itd...nzn zasto vam ovo sve pisem ja sam se raspisala da nisam znala ni koliko...ali dobro doci cu tek kad mi bude bolje...ako mi uopste bude ali nzn mo0zda vec sutra dodjem
Back to top Go down
https://celebrities.forumotion.com
~*Dada*~
Star fan
Star fan
~*Dada*~


Number of posts : 290
Age : 29
Location : sa uckerom i na kraj sveta...
Icon : Ako neko nemoze da dolazi na forum.... 45983010
Koliko vam se svidja forum? :
Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Right_bar_bleue

Vasa omiljena zvezda? : Anahi
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 2008-06-25

Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Empty
PostSubject: Re: Ako neko nemoze da dolazi na forum....   Ako neko nemoze da dolazi na forum.... EmptyThu Dec 11, 2008 2:40 pm

Lady GaGa wrote:
neznam kome se javljam kad uopste nema clanova na forumu...ali ja necu biti tu par dana a mozda do zimskog raspusta zbog nekih problema moze se reci zdravstvenih jer se neosecam dobro mozda vam je smesno ali po citav dan sam za kompom i to je previse zracenja i najvise bi trebalo da budem po 2 h za kopmom ali meni se desava da budem i po 5 sati pogotvovo vikendom i od previse sedenja za kompom moze da se razboli i da se ima zdarvastevih problema a mene u poslednnje vreme glava uzasno boli a pogotovo kad sednem za komp....glavam me toliko boli da jedva stojim na nogama jos mi je drug danas uradio nesto strasno tako da se sad jos losije osecam.......i jos imam neke probleme sa kicmom...itd...nzn zasto vam ovo sve pisem ja sam se raspisala da nisam znala ni koliko...ali dobro doci cu tek kad mi bude bolje...ako mi uopste bude ali nzn mo0zda vec sutra dodjem
isto je sa mnom
Back to top Go down
La nina
Admin
Admin
La nina


Number of posts : 543
Age : 28
Location : in my world,with mp4 and mobile
Icon : Ako neko nemoze da dolazi na forum.... 45983010
Koliko vam se svidja forum? :
Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Right_bar_bleue

Vasa omiljena zvezda? : Dulce
Reputation : 0
Points : 182
Registration date : 2008-06-02

Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Empty
PostSubject: Re: Ako neko nemoze da dolazi na forum....   Ako neko nemoze da dolazi na forum.... EmptyThu Dec 11, 2008 6:30 pm

ja ne znam koliko u cesto moci da dolazim zbog skole alu cu se potruditi da budem sto reovnija
Back to top Go down
Lady GaGa
Webmaster
Webmaster
Lady GaGa


Number of posts : 259
Age : 28
Location : In Disco
Icon : Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Dxky8
Koliko vam se svidja forum? :
Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Right_bar_bleue

Vasa omiljena zvezda? : Lady GaGa
Reputation : 0
Points : 203
Registration date : 2008-06-01

Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Empty
PostSubject: Re: Ako neko nemoze da dolazi na forum....   Ako neko nemoze da dolazi na forum.... EmptyMon Jan 19, 2009 2:17 pm

pa.....ljudi skola pocinje u sredu.....uff.....nista ni za ovaj raspust se forum nije popravio bar koliko sam ja ocekivala bzvz sam slala sve te mail-ove clanovima jer nista nije bilo!!ali ok da neskrecem sa teme ja od danas posle podne necu biti tu i sutra citav dan necu biti tu a u sredu je skola pa ako stigne doci cu mada tesko imacu kontrolnu iz geosa bar koliko ja znam!!uff.....e da i ovo polugodiste neverujem da cu biti toliko redovna pa cak ni vikendom jer nesmem na kraju godine da imam nijednu zakljucenu trojku pa cak ni iz matematike Crying or Very sad!!omg.......uff......boze pomozi!! very sad
Back to top Go down
https://celebrities.forumotion.com
La nina
Admin
Admin
La nina


Number of posts : 543
Age : 28
Location : in my world,with mp4 and mobile
Icon : Ako neko nemoze da dolazi na forum.... 45983010
Koliko vam se svidja forum? :
Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Right_bar_bleue

Vasa omiljena zvezda? : Dulce
Reputation : 0
Points : 182
Registration date : 2008-06-02

Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Empty
PostSubject: Re: Ako neko nemoze da dolazi na forum....   Ako neko nemoze da dolazi na forum.... EmptyMon Jan 19, 2009 3:34 pm

ja mislim da cu moci da dolazim skoro svaki dan,ali uvek ce neko biti na forumu,samo ne znam kome pisem ali nema veze.bicu tu90% vremena
Back to top Go down
Sponsored content





Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Empty
PostSubject: Re: Ako neko nemoze da dolazi na forum....   Ako neko nemoze da dolazi na forum.... Empty

Back to top Go down
 
Ako neko nemoze da dolazi na forum....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hello and welcome to forum!!!
» Ovo je moj 1. forum!! Molim vas!!!!
» forum o TRENDY
» Forum o swemu i swachemu!
» KOLIKO IH JE DANAS BILO NA FORUM....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Celebrities :: Welcome & co. :: Obavestenja foruma-
Jump to: